Entrants

Geoff Smith,  AUS 200, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club 

Malcolm Kampe,  AUS 163, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club

Ray Nasmith, AUS 73, Queensland Australia, Pine Rivers Radio Yacht Club

Jurgen Luther,  AUS 127, South Australia Australia, Mawson Lakes Radio Yacht Club

Peter Burford, AUS 147, Queensland Australia, Paradise Radiom Yacht Club

Patrick Johnston,  GBR 442,  Renfrewshire Great Britain, Ayr Bat Radio Yacht Club

Barry Hill, AUS 164, Queensland Australia,  Paradise Radio Yacht Club

Peter Newman, AUS140,  New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Terry Rowe,  AUS 29, Victoria Australia, Patterson Lakes Radio Yacht Club

Gunnar Moller, SWE 70, Nacka Sweden, Stockholms Radiosegelsailskop

Peter Close,  AUS 214, New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Allan Griffith,  AUS 100, New South Wales Australia, FTRYC

Noel Mc Pherson,  AUS 65, New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Brian Lindsay,  AUS 218, New South Wales Australia, Northlakes Radio Sailing Club

David Bedford,  AUS 120, West Australia Australia, WAnderers Radio Yacht Club

Ross MacKay,  AUS 193, Queensland Australia, Club Kawana Radio Yacht Club

Mark Easton,  AUS 165, South Australia Australia, Mawson Lakes Model Yacht Club

Albert Reynolds,  AUS 188, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club

Cliff. Bromiley,  AUS 01,  New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Mark Luland,  AUS 209,  New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Roman Wenger, AUS 220, New South Wales Australia, BWRYS

Peter O'Grady,  AUS 145, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club

John Berry,  AUS 256, South Australia Australia, Mawson Lakes Model Yacht Club

Ulf Neumann,  SWE 22, Stockholm Sweden, Stockholms Radiosegelsailskop

Robert Nowak,  AUS 281, Victoria Australia, APMYC

John Armstrong, GBR 1008, Knighton Powys United Kingdom, 2 Islands Radio Yacht Club 

Taco Faber,  NED 101, Noord-Holland Netherlands, RC Laser Nederland

Adam Zmuda,  CZ 41 Brno Czech Republic

Barry Archer,  AUS 223, New South Wales Australia, Northlakes Radio Sailing Club

Dirk Tesmer,  GER11, Lower Saxony Germany, Vereinigung Modellyachtsegler

Adrian Heard,  AUS 192, South Australia Australia, Mawson Lakes Model Yacht Club

Linton Ward,  AUS 185, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club

Lindsay Sawyer,  AUS 171, South Australia Australia, Mawson Lakes Model Yacht Club

Brian Chapman,  AUS 246 New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Norrie Taylor,  RSA 23, Durban South Africa, Durban Radio Boat Club

Cameron Davies,  AUS 67, Victoria Australia, Patterson Lakes Radio Yacht Club

Robin Tickner,  AUS 155, New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Daniel Bergan,  AUS 229, New South Wales Australia, Northern Mariners

Graham Brown,  AUS 87, New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Laurie Hinchcliff,  AUS 211, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club

Graham Watson,  NZL 02,  Northland New Zealand, RC Sailing NZ

Scott Fleming,  AUS 38, Victoria Australia, PLRMYC

Nigel Price,  AUS 71, Queensland Australia Club, Kawana Radio Yacht Club

Don Turnbull,  AUS 55, South Australia Australia, Mawson Lakes Model Yacht Club

David Page,  AUS 60, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club

Noel Christison,  AUS 175, Queensland Australia, Pine Rivers Radio Yacht Club

Maureen Haymes,  AUS 109, Victoria Australia, Patterson Lakes Radio Model Yacht Club

Peter Haymes,  AUS 231, Victoria Australia, Patterson Lakes Radio Model Yacht Club

Geoffrey Morris,  AUS 260, Queensland Australia, Club Kawana Radio Yacht Club 

Rodney Popham,  AUS 42, West Australia Australia, WAnderers Radio Yacht Club

Peter Lee,  AUS 141, New South Wales Australia, Dobroyd Aquatic Club

Andrea Pannell,  AUS 262, Queensland Australia, Moreton Radio Yacht Squadron

Bob Whitehead,  AUS 259, South Australia Australia, Mawson Lakes Model Yacht Club

Mark Shakeshaft,  NZL 25, Auckland New Zealand

Steve Jemison,  AUS 150, Queensland Australia, Paradise Radio Yacht Club